Parę słów o firmie.   Oferta firmy.                                                               Dane kontaktowe.
        
Firma MARBOX posiada w swojej ofercie automaty sprzedające zarówno nowe, jak i używane. Proponujemy sprzęt najwyższej klasy, produkty markowych wytwórców o dużym stopniu niezawodności.

Jesteśmy dystrybutorem w Polsce automatów włoskiej firmy FAS produkującej profesjonalne automaty do vendingu. Korzystne warunki gwarancji, pełne wsparcie techniczne, serwis pogwarancyjny, bezpośrednia kooperacja z producentem oraz ciągły dostęp do części zamiennych to atuty, które przekładają się na zadowolenie naszych klientów. Oprócz sprzedaży maszyn nowych w ciągłej ofercie znajduje się szeroki asortyment automatów używanych. Posiadamy profesjonalny serwis i doświadczenie w przebudowie, remontach i eksploatacji maszyn z rynku wtórnego.

MARBOX to także dostawca części zamiennych i akcesoriów do automatów vendingowych. Mocny punkt naszej oferty to produkty firmy FAGE, dzięki której możemy zaproponować na korzystnych warunkach klasyczne wrzutniki monet najnowszej generacji oraz różnego rodzaju systemy czytników i kluczy elektronicznych do bezgotówkowej obsługi automatów sprzedających.
Chętnie podejmujemy kooperację w zakresie wynajmu naszych urządzeń. Ponadto, swoim klientom oferujemy atrakcyjne warunki dostawy większości produktów do automatów sprzedających.
Zapraszamy do współpracy,
postawcie na dobrego partnera, wybierzcie MARBOX !!


Nasi partnerzy.

         realizacja: naviart.net


info@marbox.com.pl